Príroda a história v našom okolí.

 

     V okruhu 50 km sú umiestnené najväčšie prírodné a historické skvosty Slovenska. Na výletoch za históriou môžete vidieť historické pamiatky Spiša alebo Gemeru ako napríklad Spišský hrad, Spišskú Kapitulu, Levoču, Kežmarok, Kaštieľ v Betliari, hrad Krásna Hôrka ale aj veľké množstvo iných gotických pamätihodností (kostolov, radníc, kaplniek atď.), alebo Ždiarskú ľudovú architektúru. Pri výletoch do prírody sa môžete vybrať za krásami Slovenského raja, ktorý je jedinečným dielom prírody s prekrásnymi kaňonmi, priepasťami, vodopádmi a jaskyňami.

 Môžete spoznať niektoré zo slovenských jaskýň" Dobšinskú ľadovú, Domicu, Ochtinskú aragonitovú alebo pri ceste do neďalekých Vysokých Tatier Belianskú jaskyňu. Milovníci vodných športov si môžu vybrať medzi vodnou nádržou Dedinky, s možnosťou plávania, člnkovania a rybolovu, alebo termálnym kúpaliskom v neďalekom Vrbove, v areály ktorého sa nachádza aj detský bazén a tobogan.

 Hotel Slovenský Raj ponúka všetko čo hľadajú tí, ktorí prichádzajú za oddychom. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa vždy radi vrátite do lona prekrásnej prírody v srdci Slovenska.

 
176-aquacity-poprad.jpg 19Manor_house_Betliar[1].jpg 34_besenova-aquapark.jpg

Betliar_inside2.jpg Levoca_kos_br_JPEG_JPG.jpg P8316007.JPG

Spisska_Kapitula-1.jpg aquacity-poprad-spa.jpg betliar2.jpg

foto_besenova_01.jpg horka.jpg kapitula_pohlad_z_lietadla.jpg

kastiel-betliar.jpg mapa_aquapark.jpg obrazok_sk_49.jpg

presovnov2008-047.jpg radnica-a-kostol-levoca.jpg rb-aquapark-poprad-relaxacni-bazen_00.jpg

spissky-hrad.jpg spissky_hrad2.JPG tatralandiaa.jpg

ubytovanie-aquapark-tatralandia-7-detail.jpg uxW7QFql.jpg